Stolica Francji to wyjątkowe miasto, na terenie którego każdy z nas znajdzie dla siebie coś ciekawego. Paryż to wspaniały cel wycieczki dla tych, którzy kochają cenne zabytki i galerie pełne rewelacyjnych dzieł sztuki. To miasto jest jednocześnie atrakcyjnym kierunkiem podróży dla tych, którym w czasie wycieczki towarzyszyć mają dzieci. Paryż znany jest przecież z rewelacyjnych parków rozrywki, na terenie których każdy członek rodziny znajdzie dla siebie coś ciekawego, oraz z miejskich parków i ogrodów, na terenie których mali turyści mogą korzystać z placów zabaw i innych niespodzianek. Ciekawym celem rodzinnej wycieczki dla tych, którzy wraz z maluchami odwiedzają Paryż, może się tez okazać miejscowy ogród zoologiczny. Wizyta na jego terenie będzie z pewnością wspaniałym punktem w programie rodzinnej wycieczki, a z pobytu na terenie paryskiego zoo zadowoleni będą nie tylko ci najmłodsi turyści. Czym może nas oczarować ogród zoologiczny w Paryżu?
Zoo, którym przyciąga stolica Francji, zasługuje na uwagę z kilku względów. Na gości czeka tu ponad 1200 zwierząt, a w tym gronie pojawiają się m. in. tygrysy, lwy oraz słonie. Dla maluchów wielką atrakcją jest też możliwość obserwacji zwierząt w porze karmienia, szczególnie w chwili, gdy karmione są pelikany oraz foki. W przypadku tych zwierzaków zwykłe posiłki stają się wyjątkowymi widowiskami, w których tak chętnie biorą udział turyści urządzający sobie po Paryżu rodzinne wycieczki.

www.czarodziejskieliny.pl