wybielanie zębów
fot. pexels.com

Piękny, biały uśmiech to marzenie niejednej osoby. Niestety nasze zęby nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy tego chcieli i wtedy należy szukać sposobu na to, by je wybielić. I do tego właśnie służy zestaw Coco Glam Teethi Whitening Kit! Zobacz jak go stosować!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/coco-white-mint-specjalny-preparat-do-pielegnacji-zebow/

Zestaw do wybielania zębów

Obecnie trwa moda na hollywoodzki uśmiech, który prezentuje piękne białe zęby, które powalają blaskiem. Możesz osiągnąć ten efekt stosując zestaw do wybielania zębów Coco Glam Teeth Whitening! To nowość na polskim rynku, która zyskuje ogromną popularność! Może on wybielić zęby nawet o 9 tonów!

Zawiera trzy wydajne pióra z żelem wybielającym zęby, które możesz użyć nawet 30 razy! Są one bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł, nie musisz się o to martwić. W zestawie Coco Glam Teeth Whitening znajdziesz również silikonową, wodoodporną nakładkę z szesnastoma jasnymi diodami LED, które mają zimne, niebieskie światło, a także trzy przejściówki iOS, Android, USB-C oraz USB, które umożliwią ci podłączenie nakładki do swojego telefonu. Dodatkowo w zestawie znajdziesz również skalę bieli zębów, do której możesz porównywać swoje efekty!

Jak to działa?

Innowacyjna nakładka na zęby LED z diodami jest zasilana przez twój telefon. Moc diod Led zmieni kolor twojego uśmiechu na znacznie bielszy. W zestawie znajduje się również żel wybielający, który zmienia proces wybielania w rytuał, który jest bardzo przyjemny i wygodny. Jest on bezpieczny w stosowaniu, nie uszkadza zębów ani dziąseł.

Jedna sesja wybielająca trwa zaledwie szesnaście minut. Trzy aplikatory, które znajdziesz w zestawie pozwalają na aż 480 minut wybielania! Nakładka jest wodoszczelna, możesz ją myć. Po zakończeniu aplikatorów możesz je kupić pojedynczo, bez konieczności kupowania całego zestawu od nowa!

Kurację powinno się stosować minimum 7 dni. W trakcie i po niej powinno się zachować zasady białej diety, a także powtórzyć kurację po 2 tygodniach, do 2 miesięcy.

Przeczytaj też: http://www.naszawitryna.pl/jak-kupic-sobie-pamiec/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ