świętowanie sukcesów
fot. pexels.com

Sukcesy, wspólnie zrealizowane cele, rocznice związku – każdy z tych dni warto razem świętować. Nie zawsze przychodzi to łatwo, a przynajmniej nie tak, jak świętowanie ważnych dni, gdy dotyczą tylko jednej osoby w związku. Wtedy ta druga stron aranżuje atrakcję  i prezent i można powiedzieć, że po sprawie. Jeśli natomiast sukces dotyczy dwóch osób, wtedy to świętowanie gdzieś się rozmywa. Podpowiemy ci kilka fajnych pomysłów, na to jak świętować wspólne sukcesy i rocznice, aby te ważne dni były jeszcze ważniejsze i bardziej zapamiętane!

Zobacz też: http://www.nadwisla.pl/unikalne-prezenty-dla-dwojga/

Wspólna sesja zdjęciowa

Zazwyczaj sesje z fotografem pary wykonują z okazji ślubu i przed nim, jako sesję narzeczeńską. Poza tymi dwoma okolicznościami mało która para decyduje się na pamiątkową sesję zdjęciową. Warto byłoby to zmienić, ponieważ taka sesja to świetny sposób, aby coś uczcić, zapamiętać i zachować na zawsze nie tylko we wspomnieniach, ale na kartkach papieru fotograficznego.

Po wykonaniu sesji zdjęciowej można wydrukować zdjęcia i oprawić je w ramki, wieszając w domu czy też wkładając do albumów. Co jeszcze bardziej wzmacnia świętowanie sukcesu czy rocznicy. Wiele osób raczej nie planuje takich sesji, ponieważ uważa, że jest to zbyt kosztowne i że nie będzie umiała pozować na takiej sesji. Należy przy tym pamiętać, że fotografowie są niesamowitymi pomocnikami i dobry fotograf tak wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie, że sesja będzie możliwie najlepsza, a umiejętności bycia modelem nie będą konieczne. Jeśli natomiast chodzi o cenę, to tutaj można zdecydować się na tańsze usługi, które również zdadzą egzamin.

Wspólny portret

Alternatywą dla sesji zdjęciowej jest zaopatrzenie się we wspólny portret. Można to zrobić na dwa główne sposoby. Jednym z nich jest przekazanie osobie, która takie portrety maluje – zdjęcia, które będzie stanowić obraz do odwzorowania. Z drugiej natomiast może to wyglądać tak, że para przychodzi do studia i tam obraz jest malowany w czasie rzeczywistym. Obie techniki robią wrażenie w efekcie, jaki można uzyskać. Najlepsze jest to, że taki portret prezentuje się bardzo oryginalnie, a powieszony na ścianie zarówno przypomina o ważnym wydarzeniu, które w ten sposób zostało uczczone, jak i jest atrakcyjnym upiększeniem wnętrza.

Przeczytaj też: http://www.naszawitryna.pl/pomysly-na-dzien-ojca/