nieruchomości w zakopanem
fot. pexels.com

Jesteś miłośnikiem gór i od zawsze zależy ci na tym, by przenieść się w te piękne okolice? Możliwość podziwiania pięknego krajobrazu każdego dnia, oddychania czystym górskim powietrzem, to jest dopiero coś! Sprawdź, jakie nieruchomości możesz kupić w tym regionie!

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/nieruchomosci-w-okolicach-zakopanego/

Dom z drewna

Jeśli szukasz domu, który również klimatem będzie pasował do Zakopanego możesz rozejrzeć się za domami z drewna, które zbudowane zostały przez samych górali. Takie domy mają ogromny urok, a dodatkowo pięknie się prezentują w tle górskiego pasma! Jednakże będą one drogą i kosztowną inwestycją.

Drugą możliwością jest zakup działki i zamówienie pod nią gotowego domu kanadyjskiego, który również budowany jest z drewna. Z pewnością wyjdzie on taniej i powstanie szybciej niż klasyczny góralski dom, który jest na sprzedaż.

Ekologiczne domy

W obecnej ofercie nowoczesnego budownictwa oferuje się również zakup domów ekologicznych, które powstają na podobieństwo kontenerów transportowych lub są całkowicie przeszklone. Takie domy to również spora inwestycja, ale także prestiż. Nie mniej, jednak możesz później nie uciec od etykietki pretensjonalnego mieszczucha wśród lokalnej społeczności.

Inną opcją jest wybudowanie domu drewnianego mobilnego. Taki dom możesz zawsze przeparkować w inne miejsce, nie płacisz czynszu, ale za to musisz zadbać samodzielnie o odprowadzenie ścieków oraz zapewnienie sobie wody, prądu i gazu.

Mieszkanie

Możesz również poszukać mieszkania do wynajęcia lub do zakupu w Zakopanem. Jednakże mieszkanie to z pewnością będzie drogie, ze względu na okolice oraz miejscowość. Mieszkania w górach są bardzo dobrą inwestycją również pod turystyczne potrzeby, zatem musisz być przygotowany na spory wydatek.

Mieszkanie na Krupówkach to również ogromna inwestycja, jednakże pamiętaj, że z czasem możesz ją także przeznaczyć na cele turystyczne za pośrednictwem różnych platform, które oferują noclegi podróżnym. Z pewnością szybko zwrócą ci się koszty, a i ty będziesz miał swoje mieszkanie na wypady na wakacje letnie lub zimowe.

Przeczytaj też: http://www.modaforte.pl/idealny-makijaz-na-rozne-okazje/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ