Wolny czas to piękna chwila w życiu człowieka, odpoczynek od obowiązków oraz od zadań, które mam wyznaczone. Mam często wolny czas, nigdy go nie marnuje. Mój wolny czas spędzam na tym, co naprawdę lubię i co mnie kręci.

Jednym z moich ulubionych zajęć jest uprawianie sportu motorowego wraz z przyjacielem . Wspólnie jeździmy na motocyklach, naprawiamy sprzęt czy go tuningujemy . W zimie spędzamy weekendy trenując jazdę wyczynową na bmx. Znamy dużo osób związanych z tą zajawką .

Kolejnym z moich ulubionych zajęć są długie spacery z psem. Okolice mojego domu są niezwykle piękne i chętnie wychodzę na przechadzkę z moim czworonogiem. Chodzimy po pobliskim lesie i mamy okazję oddychać naprawdę czystym powietrzem.

Gdy spaceruje często z kimś bliskim kogo Kocham. Lubię adrenalinę która przynosi mi bardzo silne emocje .
W wolnym czasie spotykam się także z moimi koleżankami i kolegami , wychodząc na wspólne przysłowiowe piwo czy na bilard. Chodzimy razem do kina, na kręgle czy odwiedzamy kogoś w domu. Często ćwiczymy na siłowni którą ma mój kumpel.

Chwile te są piękne ale ulotne , niestety to tylko wspomnienia które już nigdy nie wrócą i nie będziemy mieć już na to czasu . Wspomnienia są piękne ale są tylko wspomnieniami które uleciały gdzieś . Starajmy się dbać o swój wolny czas który posiadamy a jeśli nie mamy go zbyt wiele , szukajmy go może nam się uda. To nie jest aż tak trudne jakby się wydawało że jest.

www.miloha.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ