Zbliża się weekend, czas odpoczynku, zabawy, a przede wszystkim imprez rodzinnych i ze znajomymi. Podczas takiej zabawy, żadna kobieta nie wyobraża sobie być na niej bez makijażu, czy stosownego ubioru. Jednym z dodatkowego atutu, który na pewno przyda się, aby wyglądać olśniewająco są paznokcie hybrydowe.

Pomijając szerokie zalety, lakiery hybrydowe dają po prostu najlepszy efekt jeśli chodzi o malowanie paznokci. Długotrwałe, wodoodporne, twarde, posiadające piękne kolory, szybkoschnące, i tak dalej. Zalety tych lakierów do paznokci można wymieniać w nieskończoność. Porównując je do tych standardowych otrzymamy zdumiewająco lepszy efekt.

Aby wykonać manicure hybrydowy samodzielnie w domu niezbędna będzie, oprócz oczywiście samych lakierów lampa hybrydowa, zestaw wacików, top oraz baza.
Ceny w jakich otrzymamy lakiery hybrydowe różnią się w zależności od marki. Ale zazwyczaj ich cena mieści się w granicach od 18 – 30zł.
Lampy hybrydowe też cenowo nie przerażają, choć lampa lepszej firmy kosztować będzie zdecydowanie więcej od tej gorszej jakości. Jednak do samodzielnego robienia w domu, lampa za 50zł w zupełności wystarczy.

Manicure hybrydowy to ostatnio krzyk mody, a paznokcie hybrydowe spod ręki profesjonalnej kosmetyczki będą wyglądały olśniewająco na każdym spotkaniu z przyjaciółmi. Nie gorzej wyjdą też te robione samodzielnie w domu. Oczywiście, jak we wszystkim trzeba nabrać wprawy, ale dojście do zadowalającego poziomu nie zajmie dużo czasu.

http://www.vivetargi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ