Istnieją ludzie, którzy przyciągają jak magnes. Są też tacy od których inni uciekają jak najdalej.
Co powoduje, że tak jest ?

Każdy człowiek jest inny. Różnimy się nie tylko wzrostem, posturą, kolorem oczu, włosów, czy urodą. Każdy z nas coś innego sobą prezentuje, każdy człowiek ma odmienny charakter, upodobania, gust. Po prostu jesteśmy różni, bo tak nas stworzyła natura.

„Ludzie kwiaty” posiadają niezwykłą energię, nieznaną moc, która sprawia, że przyjemnością jest samo przebywanie w ich towarzystwie, nawet w czasie, gdy nie odbywa się konwersacja. Słowa są wówczas niekonieczne – wystarczy sama ich obecność, by ich towarzysz czuł się spokojny i zadowolony.

Na przeciwstawnym biegunie są ludzie, którzy wytwarzają niesamowicie złą energię, która odstrasza innych. Nieprzyjemna moc powoduje, że tacy ludzie z trudem znajdują towarzystwo. Taki człowiek jest skazany na samotność w dużym stopniu z własnej winy.

Czy może człowiek sam wpłynąć na zmianę złej energii ?
Okazuje się, że jak najbardziej.

Wystarczy tylko zastanowić się nad dwoma pytaniami, a odpowiedzi wprowadzić w życie:
1. Czy sposób mojego życia, mojego zachowania, mojego postępowania wobec siebie i innych mi odpowiada, czy może nie lubię sam siebie za swoje wady i z tych samych powodów inni też mnie nie lubią ?
2. Jakie cechy postępowania, zachowania cenię u innych, co mnie do nich przyciąga, dlaczego lubię przebywać w ich towarzystwie ?

http://www.rebeliakultury.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ