Jet2.com – nagradzana firma lotnicza

Wśród wymienianych linii lotniczych, gdzie zakupimy tanie bilety lotnicze często wymienia się np. Jet2.com, które swoją ofertę wprowadziły w 2003 roku. W zasadzie działają od ponad 25 lat, chociaż wcześniej występowały pod nazwą Channel Express. Główna ich siedziba znajduje się w Leeds Bradford. Tanie bilety lotnicze to nie wszystko, co oferuje ta firma. Aby podnieść swój prestiż, może pochwalić się osiągniętymi nagrodami, a było ich sporo. Przykładowo – już w pierwszym roku działalności uzyskał status najpunktualniejszego przewoźnika. W 2004 roku natomiast na rozdaniu Białej Róży w Yorkshire dostał tytuł Najlepszego Debiutu Rynku Turystycznego. Również w tym samym roku czytelnicy „The Guardian” oraz „Observer” przyznali Jet2.com nagrodę dla najlepszej linii latającej na krótkich trasach, a w 2008 magazyn „Daily Telegraph” przyznał jej nagrodę dla najlepszej linii latającej w ogóle. To wiele nagród, które punktują na tym, że ułatwiają wyrobienie sobie dobrej renomy na dużym rynku lotniczym, a wykupując tanie bilety lotnicze tej linii, musimy pamiętać, że startują i lądują tylko z Krakowa.

www.paperpassion.pl