Kabina prysznicowa

To, jakie elementy wyposażenia znajdują się w łazience, zależy zazwyczaj od wielkości pomieszczenia oraz potrzeb domowników. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez porannego prysznica, z kolei innym zależy na długiej kąpieli w wannie. Warto mieć świadomość, że na współczesnym rynku produktów łazienkowych dostępne są rozwiązania, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kabina prysznicowa w łazience

Kabina prysznicowa to rozwiązanie, które jest najczęściej stosowane w niewielkich łazienkach. Z kolei właściciele większych pokoi kąpielowych lubią posiadać zarówno kabinę, jak i wannę. W sprzedaży znaleźć można wiele wersji kabin prysznicowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są zarówno pełne kabiny z brodzikiem, jak również praktyczne ścianki lub parawany prysznicowe, którymi można zamknąć wnękę wyłożoną kafelkami.

Podstawowym kryterium, według którego można podzielić kabiny prysznicowe na różne kategorie, jest sposób ich otwierania. Można zatem wyróżnić:

  • kabiny prysznicowe rozsuwane,
  • kabiny prysznicowe z drzwiami składanymi,
  • kabiny prysznicowe z drzwiami uchylnymi,
  • kabiny prysznicowe typu walk-in.

W kwestii wyboru jest także rodzaj brodzika, kształt kabiny (np. kwadratowa lub prostokątna), jak również rodzaj wypełnienia drzwi i ścianek (np. szkło przeźroczyste), a także kolor wykończenia (np. srebrny lub czarny). Kupując kabinę warto sprawdzić czy pokryto ją specjalną powłoką, która ułatwia utrzymanie ścian w czystości przez długi czas.

Wanna z parawanem

Z kolei wanna z parawanem może zapewnić komfort zarówno tym członkom rodziny, którzy uwielbiają kąpiele, jak i tym, którzy wolą korzystać z prysznica. Taki zestaw jest idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Parawan osłania wnętrze łazienki przed nadmiernym zachlapaniem i jednocześnie utrzymuje przyjemną temperaturę w wannie.

Co ciekawe, w sprzedaży dostępne są zarówno komplety obejmujące wannę z parawanem, jak również samodzielne parawany, które można zamontować do dowolnej, posiadanej już wanny. W opcji są różne modele takich akcesoriów łazienkowych, w tym:

  • parawany nawannowe rozsuwane,
  • parawany nawannowe składane,
  • parawany nawannowe jednoczęściowe,
  • parawany nawannowe dwuczęściowe,
  • parawany nawannowe gięte,
  • parawany nawannowe podnoszone.

Parawan nawannowy to z całą pewnością bardzo praktyczne rozwiązanie. Producenci dbają nie tylko o funkcjonalność takich wyrobów, ale również o ich atrakcyjny design. Nie ma przeszkód, aby zakupić parawan z czarnymi ramkami lub srebrnym wykończeniem.

Gdzie kupić najlepszej jakości wyposażenie łazienki?

Kupując wyposażenie do łazienki, warto wybierać sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów. Jakie marki cieszą się najlepszymi opiniami klientów? Wśród nich można wymienić: Deante, Besco, Roca, Huppe, Excellent, Marmite. Z całą pewnością godnym polecenia sklepem jest elazienki.pl.

Katalog produktów sprzedawcy obejmuje w zasadzie wszystkie elementy wyposażenia łazienki, w tym: wanny, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, umywalki, płytki do łazienki, meble łazienkowe, akcesoria do łazienki (np. szczotki WC, uchwyty). Co ciekawe, sprzedawca proponuje nie tylko klasyczne, ale również bardzo nowoczesne i funkcjonalne  rozwiązania, np. wanny z hydromasażem. Warto przejrzeć ofertę sklepu, która dostępna jest pod adresem internetowym https://elazienki.pl/k/wanny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ