Kto powiedział, że kobiecym dodatkiem zawsze musi być elegancka torebka? Czy plecak zarezerwowany jest tylko dla panów, na piesze wycieczki lub wyprawy rowerowe? Nie! Plecak jest jednym z najgorętszych hitów ostatnich sezonów. Do wyboru masz sportowe plecaki typu worek, eleganckie, skórzane plecaki, które możesz nosić nawet do biznesowych stylizacji, modele w fantazyjne, kolorowe, a nawet militarne wzory. Sprawdź, jaki model wybrać!

Plecak – worek

Nie ma chyba prostszego fasonu plecaka. Sznurki zamiast pasków, minimalna ilość kieszonek (lub ich całkowity brak) i kształt worka – takie są cechy jednego z najmodniejszych fasonów. Model ten może występować niemal w nieskończonej ilości odsłon – od prostych, czarno-białych, przez bajecznie kolorowe, połyskujące, metaliczne, aż po… przezroczyste! Możesz wybrać wersję sportową lub elegancką (np. z czarnej skóry), a także na wąskich lub szerokich sznurkach.

Dodatkowo ten niezwykle prosty model daje Ci również możliwość regulacji sznurków. Jak to możliwe? Wystarczy zawiązać na supełki sznurki, które znajdują się na dole plecaka.

Plecak zamiast eleganckiej torebki

Na rynku dostępnych jest tak wiele modeli plecaków, że wybór wersji eleganckiej, nie powinien przysporzyć Ci kłopotów (chyba że jesteś osobą niezdecydowaną – w takiej sytuacji możesz mieć problem z wyborem jednego modelu J). Możesz wybierać spośród plecaków, które przypominają eleganckie torby (z klapką i stylowymi zdobieniami), listonoszki, kuferki, a nawet kopertówki. Jeśli jesteś zwolenniczką klasyki, wybierz plecak w kolorze czarnym lub brązowym. Jeśli wolisz nieco bardziej odważne rozwiązania, możesz postawić np. na pudrowy róż, bordo czy zieleń.

Plecaki welurowe

Plecaki uszyte z weluru (lub podobnych tkanin) podbijają serca blogerek, celebrytów, ludzi ze świata mody, a także ulice polskich i światowych miast. Lekko połyskujące, w głębokich kolorach, nadadzą każdej stylizacji modowy sznyt. Jakie kolory możesz wybrać? Najmodniejsze są brudne róże, fiolety, szarości, a także chłodne odcienie błękitu. Do wyboru masz małe plecaczki, rodem z lat 90. oraz duże plecaki, które pomieszczą wszystkie potrzebne przedmioty. Jeśli jesteś osobą, która podąża za najgorętszymi trendami, welurowy plecak musi znaleźć się w Twojej szafie!

Oprócz plecaków welurowych i eleganckich, a także plecaków typu worek, do najmodniejszych modeli należą plecaki zdobione siatkami, plecaki z motywami militarnymi, kosmicznymi, modele z kolorowymi naszywkami, plecaki jeansowe, a także te wykonane z tworzyw przypominających chromowane powierzchnie. Do wyboru, do koloru! Jeśli jeszcze nie masz swojego plecaka, udaj się na zakupy i sprawdź jakie to wygodne!

Źródło: spartoo.pl