Złoto samo w sobie wygląda bardzo szlachetnie i luksusowo. Nic dziwnego, że kobiety tak chętnie wybierają złote kolczyki jako element stroju wieczorowego czy na specjalne okazje. Chcąc podarować w prezencie piękne kolczyki, warto zastanowić się nad takimi, które są dodatkowo zdobione kamieniem szlachetnym. A jaki wybrać? Klasyka zawsze się obroni, więc najlepiej postawić na białe kamienie, czyli złote kolczyki z cyrkonią lub diamentem.

Złote kolczyki z cyrkonią

Cyrkonia to, jak najprościej można powiedzieć, syntetyczny kamień, stworzony na podobieństwo diamentów. W najlepszych pracowniach jubilerskich, takich jak SAVICKI, tworzy się cyrkonie o wyjątkowej jakości, zachwycające swoim wyglądem i przejrzystością. Złote kolczyki z cyrkonią będą więc idealne dla tych, którzy nie czują potrzeby, by nosić prawdziwe kamienie lub też dla tych, którzy po prostu nie chcą wydawać majątku na biżuterię. Będą robiły nie mniejsze wrażenie – najpiękniejsze cyrkonie wspaniale błyszczą i dla niewprawnego oka są niemal nie do odróżnienia od oryginalnych diamentów. Złote kolczyki z cyrkonią to także idealny pomysł na prezent – z pewnością zrobią wielkie wrażenie i zachwycą każdą kobietę, a z drugiej strony nie będą wprawiały w zakłopotanie. Wszak cyrkonia jest tańsza niż diament, więc nie będzie dylematu, czy aby prezent nie jest zbyt drogi.

Złote kolczyki z diamentem

To propozycja dla tych, którzy kochają prawdziwe klejnoty! Diamenty są jednymi z najbardziej cenionych i pożądanych kamieni szlachetnych, onieśmielają i kuszą swoim pięknem każdego, kto lubi otaczać się luksusowymi dodatkami. Jak każdy wie, to także najlepsi przyjaciele kobiet! Dlatego też złote kolczyki z diamentami, niezależnie od tego, czy będą długie i wiszące, czy skromne, w formie wkrętów, to idealny pomysł dla bardzo bliskiej kobiety. Rozświetlą twarz, wzmocnią blask spojrzenia i rozpieszczą swoim pięknem każdą damę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ