Prezent na Dzień Babci - pomysły i inspiracje

Doskonałą sposobnością ku temu, aby w sposób szczególny wyrazić jak wiele znaczą dla nas najbliższe osoby są Dzień Babci i Dzień Dziadka. Babcie zazwyczaj zaskakują nas tym, jak ciekawe mają pomysły i inspiracje, więc my także powinniśmy wyjść z propozycją wyjątkowego prezentu dla nich. Babcie są już ekspertkami w dziedzinie kuchni, w swoim życiu przeszły również przez wiele sezonów mody i ogromne ilości kosmetyków. Co na Dzień Babci jeszcze ich nie spotkało? Czego więc im brakuje? Zdecydowanie prezentu całkowicie autorskiego, zaprojektowanego przez ich wnuczki, który dodatkowo daje pełną możliwość personalizacji – w ten sposób, że każda babcia otrzyma inny prezent!

Wszystko to staje się możliwe, dzięki stworzonemu przez firmę Tryumf  statuetek indywidualnie dopasowanych do oczekiwań klienta. Ile dumy może sprawić babci prawdziwe, szklane trofeum z wygrawerowanym napisem: „Najlepszej babci na świecie”, „Ukochanej babci” lub „Wspaniałej i niezastąpionej babci”. Najprostsze słowa sprawiają najwięcej radości – zwłaszcza jeżeli pochodzą od osób najbliższych. Statuetka jest tworzona według naszego własnego pomysłu i daje możliwość umieszczenia w niej wielu osobistych akcentów, które dodadzą jej oryginalności i niepowtarzalności. Możemy, na przykład dodać do niej zdjęcie z naszą babcią albo zdjęcie rodzinne wraz z napisaną przez nas samych dedykacją, życzeniami, wierszem – pięknymi słowami pełnymi gratyfikacji i miłości. Statuetka może być pozioma, pionowa, w kształcie kwadratu, prostokąta, o wzorze serca, dyplomu lub medalu. Możemy na niej zawrzeć dowolnie wybrany przez nas obrazek – oczywiście wszystko w kolorze i na tle przezroczystym lub kolorowym. Do wykończenia używamy laserowego graweru z wykończeniem farbą lub nadruku kolorowego, dzięki czemu uzyskujemy efekt pięknej palety kolorystycznej odpornej na wszelkiego rodzaju ścieranie i odpryskiwanie.

Tryumf.com jest wieloletnim producentem statuetek, figurek, dyplomów, medali i pucharów z pozycją uznaną na rynku. Dzięki doświadczeniu przykładamy najwyższą wagę do staranności wykonania produktów i dbamy o to, żeby każdy był zadowolony z projektu, udzielając wszelkiego potrzebnego wsparcia, rad i wskazówek. Jest to wymarzony prezent dla babci, którą trudno zaskoczyć.

Statuetka powinna przypominać naszym bliskim za każdym razem, kiedy na nią spojrzą, o tym, że są doceniani i kochani. Starsze osoby podchodzą bardziej sentymentalnie do pamiątek, które stoją na ich półkach i tak spersonalizowany prezent na Dzień Babci z jej zdjęciem lub zdjęciem całej rodziny z pewnością będzie czymś wyjątkowym i wywoła u niej radosny uśmiech na twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ