Jak zdobyć faceta

Ustal swój plan działania. Postaraj się mieć pozytywne nastawienie, bez tego ani rusz. Powinno Ci to pomóc ustalić, jakich szukasz cech w swoim przyszłym wybranku. I pamiętaj, to nie test, żebyś miała go zdawać na piątkę z plusem, wszystko na spokojnie, ale z głową i przyciągniesz do siebie odpowiedniego faceta.

Mówią, że jesteś piękna, inteligentna i atrakcyjna osiągasz same sukcesy tyle, że na polu zawodowym a nie w miłości, dlaczego wciąż jesteś singelką? Może, zdajesz sobie sprawę z tego sprawę a jeśli nie, to wygląd nie jest aż tak istotną kwestią, okej wiedziałaś, ale tak samo jest z inteligencją. A więc, o co chodzi? O samo nastawienie do swojego życia oraz do randek. Kiedy, zaczniesz wysyłać właściwe sygnały jak też będziesz umiała odebrać te bodźce od drugiej strony, jeśli się tego nauczysz to z pewnością przyciągniesz do siebie sporo ciekawych osób. Tak samo, mądrych i atrakcyjnych jak Ty. Z których jeden może okazać się tym jedynym. Ale, od czego zacząć?

Odpuść

Nie chodzi o to żebyś rezygnowała z poszukiwań nie, ale powinnaś przestać tak bardzo chcieć znaleźć tą drugą połówkę. Dlaczego? Bo graniczy to z desperacją a to nie jest dobra droga, musisz wyluzować. Ponieważ, gdy tak usilnie próbujesz kogoś zdobyć wychodzisz na desperatkę, a sama się chyba domyślasz, że żadna kobieta nie wypada wtedy korzystnie. Wyobraź to sobie, wyzywający strój, który ma jak najbardziej przyciągnąć uwagę, głośne (często nerwowe) chichotanie – że wszystkiego, paplanie bez ładu i składu, picie za dużo procentów. Wszystko to pokazuje jak bardzo Ci zależy bez różnicy na wynik. To odstraszy każdego, a jeśli już coś przyciągnie to nie będzie warte wspominania. Pamiętaj, więc, kiedy jesteś na randce nie baw się w wywiad, nikt nie lubi być przesłuchiwany –szczególnie na pierwszej randce – niech druga strona ma też szansę dowiedzieć się coś o Tobie. Miło, jak sama z siebie coś opowiesz np. o swojej ostatniej podróży, o swojej ulubionej potrawie. Następnie odbij piłeczkę i zapytaj jego, o jakieś wspomnienia z podróży. Jednak, kiedy rozmowa zacznie się „nie kleić”, po prostu odpuść, podziękuj za mile spędzony czas i powiedz, że jesteś umówiona z koleżanką. Jak będzie zainteresowany, poprosi Cię o numer.

Bądź atrakcyjna, ale dla siebie

Często kobiety próbują stać się ideał, jakiego pragnęliby faceci. Jeśli należysz do nich to wiedz, że nie tędy droga, nie ma przecież ustalonego typu urody, jaki preferują faceci, każdy jest inny i każdy ma inne preferencje. Dlatego zadbaj w pierwszej kolejności o to, żebyś Ty czuła się dla atrakcyjna dla siebie. Dbaj o dobre samopoczucie i własne przyjemności. Kiedy o to zadbasz, możesz spokojnie skoncentrować się na potencjalnych kandydatach. Ponieważ, kiedy będziesz rozluźniona i dobrym nastroju, będziesz roztaczać wokół siebie tą pozytywną energię, co z pewnością przyciągnie uwagę facetów. W jaki sposób, zacząć, zapewnie sama wiesz, co najlepiej działa na Ciebie, masaż, joga a może jakiś kurs rozwinięcie jakiejś pasji być może połączysz przyjemne z pożytecznym, poznasz nowych ludzi i kto wie, może poznasz jakiegoś ciekawego kandydata do spotkań na zupełnie innym polu.

Lista cech

Być może masz taką swoją listę zalet, jaką powinien posiadać Twój przyszły wybranek. Może, nie zdajesz sobie sprawy, ale mając w głowie taką ustaloną listę, pozbywasz się nie świadomie ze swojego otoczenia każdego Pana, który, jej nie spełnia np. wykonuje nie taki zawód, który nie wydaje Ci się atrakcyjny, jest za niski itd. Wbrew temu, mogłaś przegapić szansę na wspaniały związek. Nie szukaj ideału. Nie od dziś wiadomo, że takich nie ma. Możesz ustalić sobie inną listę, która będzie bardziej rozsądna, ustal na niej listę wad, jakich nie powinien posiadać. Takich cech, jakich nie chcesz, aby Twój przyszły wybranek posiadał. Wypisz sobie na kartce, co szczególnie Ci przeszkadza Ci w zachowaniach Panów, nie tylko u tych, z którym byłaś, ale też tych, z którymi się tylko spotykałaś. Jeśli na spotkaniu zauważysz, jakieś przesłanki do takich cech, wycofaj się. Nie marnuj czasu z facetem, który od samego początku ma przejawy zachowań, jakich nie tolerujesz.

Otwórz się na świat

Jeśli spędzasz kolejny dzień w domu, na kanapie przed telewizorem, to raczej słabo rokuje na poznanie kogokolwiek. Musisz wziąć się w garść i zadbać o swoje życie towarzyskie. Nie przejmuj się, poproś o pomoc znajomych, może znają kogoś ciekawego z kim mogli by Cię umówić. Wypróbuj portale randkowe. Sprawdź czy nie ma jakiś ciekawych wydarzeń w okolicy, i się na nie wybierz. Zapisz się na siłownie, do klubu fitness a może kurs tańca? I najistotniejsze, nie wstydź się i sama rozpoczynaj flirt. Czasem wystarczy, krótkie spojrzenie i delikatny uśmiech.

3pytania.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ