przyczepy świdnik

Znanym i cenionym producentem przyczep w Świdniku jest firma Tema, która swą działalność rozpoczęła ponad 20 lat temu w Świdniku. Od momentu wejścia na rynek firma stworzyła ponad 100 000 przyczep, które cieszą się uznaniem również na rynkach zagranicznych. Dużym atutem firmy jest produkowanie przyczep również pod indywidualne zamówienia. Firma swoją siedzibę ma przy Alei Lotników Polskich 1.

Różne przeznaczenie przyczep

Firma oferuje szeroki wybór przyczep, w tym serię przyczep lekkich ze składanym dyszlem, serię przyczep lekkich wzmocnionych, serię przyczep ciężarowych z hamulcem najazdowym, przyczepy podłodziowe – seria do transportu jachtów i łodzi, serię do transportu samochodów, motocykli i quadów, serię przyczep do przewozu sprzętu budowlanego oraz przyczepy transportowe z burtami sklejkowymi.

Szeroka oferta

Firma Terma posiada stronę internetową, na której obejrzeć można wszystkie dostępne przyczepy oraz szczegółowe informacje o konkretnych modelach, seriach i dane techniczne. Przyczepy w Świdniku różnią się nie tylko wymiarami i specyfikacją podwozia i nadwozia, ale również dostępnymi wersjami nadwozia, takimi jak standard, burty bis, burty triple, burty krata, pokrowiec, plandeka i pokrywa.

przyczepy w Świdniku - jakie wybrać

Części i dodatki

Firma zajmuje się także produkcją dodatkowego wyposażenia, dzięki czemu może zaoferować elementy takie jak wspornik koła zapasowego czy blokator koła. Ponadto dysponuje serwisem. W każdym województwie znajduje się przynajmniej jeden punkt, oferujący dystrybucję i serwis.

W Kraju i za granicą

Przyczepy marki Terma dostępne są w Niemczech, Francji, Rumunii, Anglii, Rosji, Białorusi i Szwecji. Jeśli zamieszkujemy któryś z tych krajów, producent zachęca do kontaktu mailowego bezpośrednio z nim, w celu uzyskania informacji o najbliżej znajdującym się dealerze. Również w Polsce zalecany jest kontakt bezpośrednio z firmą, ponieważ nie prowadzi ona sprzedaży detalicznej. Możemy również zorientować się w ofertach dostępnych na platformie sprzedażowej Allegro. Można tam znaleźć wiele ogłoszeń z atrakcyjnymi cenami, uzależnionymi od przeznaczenia, modelu czy wieku przyczepki w Świdniku. Najtańsze ogłoszenie ze zwykłą przyczepką wyświetla kwotę 1500 zł. Warto zaznaczyć, że jest to produkt nowy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzeznaczenie pożyczki
Następny artykułRaty kredytu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ