Podczas upojnej nocy lub też długiego pocałunku często na szyi partnerów może pojawić się malinka, która została zrobiona w przypływie emocji przez drugą osobę. Jest to bardzo romantyczny sposób na okazywanie uczuć, jednak często emocje kochanków tak bardzo ponoszą, iż malinka jest na prawdę widoczna. Niestety ten symbol nie jest dobrze postrzegany w wielu miejscach, a przede wszystkim w pracy. Zatem w jaki sposób możemy się go pozbyć?

Z pewnością robienie malinki ukochanej osobie to bardzo przyjemne uczucie. Jednak wiele osób w przypływie emocji nie zdaje sobie sprawy z tego, iż na drugi dzień w tym miejscu na szyi pozostanie nieatrakcyjny ślad. Często w zależności od wykonywanej przez nas pracy, takie malinki nie są akceptowane. Dlatego wiele osób nie wie, w jaki sposób je szybko ukryć.

Jeżeli na naszej szyi powstała malinka, możemy ją usunąć za pomocą intensywnego masażu w tym miejscu. Jednak warto pamiętać, iż masaż powinien być wykonywany od razu po jej wykonaniu. Także to miejsce tuż po zrobieniu malinki powinniśmy obłożyć lodem. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, iż nie powstanie siniak. Nie powinniśmy zapominać także o tym, iż możemy w aptece zakupić preparat z wyciągiem z arniki. To właśnie tego typu maści mogą pomóc nam pozbyć się tej nieatrakcyjnej zmiany na naszej szyi. Możemy na to miejsce zastosować także specjalny roztwór z sody. Wiele osób, które w bardzo krótkim czasie chcą pozbyć się malinki ze swojej szyi decyduje się także na okład wykonany z czosnku oraz oliwy. Jeżeli wspomniane porady nie pomogą, nie pozostaje nam nic innego jak założyć golf lub długą chustę.

Warto pamiętać, iż jeżeli malinka została zrobiona bardzo mocno, co oznacza, iż do jej wykonania użyto bardzo dużego podciśnienia i pocałunek był długi, może tak szybko nie zniknąć. Wówczas jeżeli przykładowo powinniśmy ją w jakiś sposób zamaskować idąc do pracy, warto w tym celu użyć kosmetyków kryjących, a także założyć golf lub chustę, jeśli bardzo rzuca się w oczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ