Masz przepiękną nieruchomość, która jest oczkiem w Twojej głowie? Jesteś osobą publiczną? Prowadzisz firmę? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to wiedz, że przydadzą Ci się usługi doświadczonej firmy ochroniarskiej.

Usługi dla firmy

Każda profesjonalna agencja ochrony zapewnia usługi dla firmy. Kwalifikuje się do nich ochrona budynku firmy, nadzorowanie, kto do niej wchodzi i kto z niej wychodzi, a także przewożenie środków finansowych bądź wartości niepieniężnych z punktu A do punktu B. To podstawowe działania ochrony w tym zakresie, jednak można tak dopasować ofertę firmy ochroniarskiej, by była ona skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Ochrona mienia

Firmy ochroniarskie zajmują się także ochroną mienia. Kwalifikuje się do tego dom, firma, a także i samochód. Wykorzystują w tym celu nowoczesny monitoring, obchody, a także systemy alarmowe, dzięki którym są w stanie błyskawicznie reagować na każdą niebezpieczną sytuację.

Usługi dla VIP-a

VIP to wyjątkowy klient każdej agencji ochrony. Zajęcie się bezpieczeństwem osoby publicznej bardzo często zapewnia sporą renomę w branży. Sprawia to, że z usług danej agencji chce skorzystać więcej osób, przez co jej zyski znacząco rosną. Do usług wybieranych najczęściej przez VIP-a można zaliczyć ochronę osobistą, ochronę mienia, a także towarzyszenie w czasie podróży. Wiele firm ochroniarskich oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, które mają na celu przyciągnąć do nich osobę znaną. Warto wziąć pod uwagę, że w tym przypadku nie tylko doświadczenie ochroniarzy jest ważne, ale także i ich podejście – w tym zawodzie szczególnie liczy się dyskrecja. Wiele skandali z celebrytami rozpoczęło się przez to, że ochroniarz powiedział za dużo. A kto na tym najbardziej stracił? Niestety firma ochroniarska, która świadczyła te usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ