Manicure to ważny element dla wielu kobiet. Obecnie popularnością cieszy się manicure hybrydowy, który zapewnia trwałość i estetykę, stanowiącą piękną wizytówkę kobiecej dłoni. Wybierając salon, do którego warto się udać na taki zabieg należy wziąć pod uwagę manicure hybrydowy w salonach Milek Design.

Od dawna w kosmetyce prym wiedzie manicure hybrydowy. Zapewnia kobiecie piękno, daje uczucie komfortu i zadbanych dłoni.

Manicure hybrydowy można zrobić w salonie Milek Design na Tamce w centrum Warszawy, gdzie grono specjalistów zadba o idealną kosmetykę na każdym etapie przygotowania manicure. Hybrydowy manicure wykonany przez profesjonalistę utrzyma się na dłoniach do dwóch tygodni.

W praktyce manicure hybrydowy różni się od klasycznego tym, że każda kolejna warstwa lakieru jest utwardzana lampą UV. Gwarantuje to trwałość i estetykę wykonania.

Decydując się na wykonanie manicure można od razu spróbować np. 3 x manicure hybrydowy, by przez dłuższy czas cieszyć się idealnym wyglądem dłoni, a następnie stwierdzić który kolor najbardziej odpowiada i pasuje.

Paznokcie hybrydowe to absolutny must have w obecnych czasach. Techniki jego wykonania dają gwarancję profesjonalnego manicure, bez uszkadzania płytki paznokcia. Dzięki temu hybrydowe paznokcie są piękne, trwałe i mocne.

W salonie Milek można też wzmocnić osłabione paznokcie, dzięki bazie proteinowej, co spowoduje, że manicure będzie trwalszy. W ofercie znajduje się też usuwanie manicure za pomocą nasączonego wacika płynem do usuwania hybrydy. Taki szeroki wachlarz usług daje gwarancję zadowolenia dla każdego klienta.