odpoczynek w hotelu ze SPA

Urlopu w domu odpoczynkiem nazwać nie można. Wiadomo – wolne chwile wykorzystywane są na nadrobienie zaległości tj. mycie okien, malowanie, zmianę mebli i wystroju wnętrz. Prowadzone od lat raporty wskazują, że właśnie w ten sposób urlop spędzają Polacy. Tymczasem, aby wypocząć, trzeba zmienić otoczenie.

Odpoczynek na wyjeździe

Nie musi to być wyjazd w dalekie, egzotyczne strony, wyjazd na Mazury też jest doskonałym pomysłem. Wszelkie walory tego zakątka Polski docenili mieszkańcy dużych miast i wielu z nich pobudowało sobie nad jeziorami domki, stanowiące odskocznię od gwaru i codzienności. Mazury kojarzą się z naturą, ale pomyli się ten, kto myśli, że warunki jakie tam panują przypominają schyłek poprzedniej epoki.

Mazurska kraina jest przygotowana na gości o różnej zasobności portfela. Oprócz domków z minimalnym wyposażeniem są dobrze wyposażone gospodarstwa agroturystyczne i luksusowe hotele. Jeśli komuś marzy się odpoczynek w hotelu ze SPA, nie ma problemu. Aby znaleźć obiekt spełniający wymagania dobrze jest poszperać w internecie, popytać znajomych. Na pewno ktoś wspomni o hotelu w Łuktach niedaleko Olsztyna.

Hotel Masuria położony jest w malowniczej okolicy – nad jeziorem Isąg, w obszarze chronionym w ramach programu Natura 2000. Warto tu przyjechać o każdej porze – latem szaleństwo nad rzeką Pasłęką i na brzegu jeziora, jesienią zachwyci bogactwo kolorów, zimą zmrożony i biały krajobraz, natomiast wiosną to doskonałe miejsce, by zaobserwować jak przyroda budzi się do życia. To doskonałe miejsca dla rodzin.

Dziećmi zajmą się animatorzy lub można je zapisać na warsztaty kulinarne. Natomiast rodzice w tej cennej wolnej chwili mogą skorzystać z oferty strefy SPA & Wellness. Doświadczony personel spersonalizuje zabiegi do każdego gościa, z uwzględniłem jego oczekiwań, kondycji i stanu zdrowia. Zabiegi pielęgnacyjne, masaże, seanse lecznicze odbywają się z wykorzystaniem naturalnych i lokalnych produktów tj. lawenda, miód, stemple o zapachu sosny taborskiej czy olejki z kory brzozy. Pełną ofertę warto sprawdzić w zakładce SPA w hotelu hotelmasuria.pl