Podróż poślubna

Jeżeli planujecie podróż poślubną macie do wyboru wiele ciekawych, romantycznych miejsc, gdzie można ją odbyć. Podróż poślubna może odbyć się w jednym z romantycznych miejsc w Polsce, a także za granicą, gdzie również jest wiele wspaniałych romantycznych zakątków, gdzie nowożeńcy będą czuli się doskonale. Miejsce na podróż poślubną zależy od tego, czego nowożeńcy oczekują, a także od budżetu, jakim na taką podróż dysponują.

Podróż poślubna w Polsce
W Polsce jest wiele znakomitych, romantycznych miejsc, gdzie można odbyć niezapomnianą podróż poślubną. Do takich miejsc w Polsce na romantyczną, niezapomnianą podróż poślubną zaliczyć można między innymi małe zabytkowe miasteczka. Popularne wśród nowożeńców są Kazimierz nad Wisłą, Sandomierz, czy też Biecz, Paczków, a także Szlak Orlich Gniazd, gdzie znajdują się liczne romantyczne zamki. Dobrymi miejscami w Polsce na romantyczną podróż poślubną są także góry, na przykład Tatry, czy Pieniny, a także Mazury i wybrzeże Bałtyku.

Podróż poślubna w Europie
Również w Europie znajduje się wiele doskonałych miejsc na romantyczną podróż poślubną. Zwłaszcza Włochy, Francja, Grecja oraz Hiszpania mogą być doskonałymi miejscami dla nowożeńców. Wśród włoskich miast wart wybrać na podróż poślubną romantyczny Rzym, przepiękną Wenecję, gdzie można płynąć gondolą pośród malowniczych kanałów, a także renesansową uroczą Florencję wraz z Toskanią. We Włoszech warto również wybrać Sycylię, gdzie znajduje się wiele romantycznych, rajskich plaż. Francja to także mnóstwo romantycznych miejsc, takich jak między innymi miasto zakochanych Paryż z romantycznymi zakątkami. Również małe francuskie miasteczka sprawią, że poczujemy się wspaniale pośród malowniczych, romantycznych zaułków. Podróż poślubna może także odbyć się w Grecji, na przykład na jednej z pięknych, malowniczych wysp greckich. Mogą to być na przykład Kreta lub Rodos. W Hiszpanii również jest wiele miejsc na romantyczną, niezapomnianą podróż poślubną. Można ją spędzić w eleganckim Madrycie, w malowniczej Barcelonie, w romantycznej Andaluzji, czy na hiszpańskich wyspach takich jak na przykład Majorka, Minorka, Ibiza, czy też Wyspy Kanaryjskie.

Podróż poślubna w innych zakątkach świata
Na podróż poślubną można udać się również w inne zakątki świata. Do najbardziej romantycznych miejsc na świecie należą Wyspy Karaibskie, na przykład Kuba, Dominikana, czy Wyspy Dziewicze. Na Karaibach jest mnóstwo pięknych romantycznych plaż. Innymi ciekawymi miejscami na wspaniałą romantyczną podróż poślubną są takie azjatyckie kraje jak na przykład archipelag Malediwów z licznymi wyspami i przepięknymi plażami, czy też Tajlandia, gdzie również zakochani nowożeńcy będą się czuć wspaniale. Podróż poślubna może się również odbyć na bardzo odległych wyspach Oceanii. Można tutaj wymienić takie miejsca jak Polinezja Francuska z takimi wyspami jak na przykład Bora-Bora, czy Tahiti. Na Oceanii również można spędzić podróż poślubną na przykład na wyspie Fidżi. Jest wiele możliwości na romantyczną podróż poślubną na całym świecie.

www.czas-wakacji.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ