I bynajmniej nie chodzi o najnowsze produkcje kinowe producentów i gwiazd rodem z Hollywood. Konsultantem, reżyserem, a także głównym aktorem możemy być sami przynajmniej raz w życiu – w dniu uroczystości ślubnej. Każdy ma przecież swoje indywidualne wymagania, którym czasami trudno jest sprostać. Ale, żeby je mieć należy zacząć od zgromadzenia odpowiedniego budżetu. Jak przedstawiają się ceny na rynku uwiecznień ślubów oraz wesel? Oto odpowiedź.

Budżet i jakość.

Jedno bez drugiego praktycznie nie istnieje. Oczywiście można okroić koszta prosząc przysłowiowego wujka Sławka, który hobbystycznie nagrywa wypady w góry i rodzinne grille, aby uwiecznił ślub jednak jakość filmu może pozostawiać wiele do życzenia. W przeciwieństwie do menu, czy kapeli weselnej o której nikt po kilku dniach nie pamięta film jest ponadczasowym powrotem do przeszłości. Warto zatem zadbać o jego jak najlepszą oprawę. Stety lub nie, ceny wzrastają wprost proporcjonalnie do jakości i właściwie nie ma co się temu dziwić, wszak profesjonalizm i pomysłowość zasługują na odpowiednią nagrodę. Obecnie na rynku istnieje mnóstwo firm obsługujących takie uroczystości jednak większość z nich poprzez kiepskie działanie niszczy reputacje innym. Dlatego do obowiązków osób zainteresowanych wynajęciem usługi wideofilmowania jest dokładne przeanalizowanie ofert. Ceny są zróżnicowane i występują w kwotach od 2,5tys złotych do nawet 5tys. Na co warto zwrócić uwagę podczas analizy rynku?

Czynniki.

Przede wszystkim na samym początku warto przejrzeć portfolio. Każda szanująca się firma powinna dysponować kilkoma filmami do celów promocyjnych i reklamowych. Często tylko ten krok pozwoli wpłynąć na proces decyzyjny, ale aby mieć pewność ostateczną należy dowiedzieć się co konkretnie wchodzi w skład oferty. Trzeba obowiązkowo odnotować pytania – ile trwa film, jaka jakość i format, jaki rodzaj sprzętu, jaka jego ilość, co film będzie obejmował swym zasięgiem, jakie są propozycje tematyczne, jakie jest doświadczenie usługodawców itp. W przypadku zetknięcia się z rzetelnym wykonawcą zlecenia z pewnością na każde pytanie zostanie udzielona odpowiedź.

Just Married Video.

Jednym z przykładów profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług jest firma Just Married Video zajmująca się wideofilmowaniem uroczystości ślubnych oraz wesel. Dlaczego warto zwrócić uwagę na właśnie tę firmę? Przede wszystkim ze względu na świetny stosunek jakości do ceny. Koszta związane z obsługą uroczystości zaczynają się już od 3,5tys złotych, a na uwagę zasługuje fakt, że jest ona kompleksowa. W skład przykładowej oferty wchodzi film główny trwający 90min oraz bonusy opiewające w kazanie, oczepiny, a także pierwszy taniec. Ważna jest możliwość konsultowania, tak aby uwagi pozwoliły poprawić i zwieńczyć dzieło zyskując pełną satysfakcję. Te i wiele innych zalet posiada JMV. Więcej informacji znaleźć można na stronie http://www.jmvideo.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ