Da Grasso - dobra pizzeria

Wracasz z pracy zmęczony i nie chce ci się gotować, ani tym bardziej stać w kolejce w sklepie, żeby wrzucić coś na ząb? Przydałaby się jakaś dobra pizzeria, ale przecież ją znasz – to oczywiście Da Grasso. Byłeś już tam nie raz. Kojarzy ci się z wakacjami w Gorcach, kiedy w Nowym Targu schodziliście z przyjaciółmi z Turbacza. Albo z latem nad morzem i spacerami z dziewczyną wśród gdyńskich sosen czy na słynnej arterii Gdańska – ulicy Długiej, pełnej bursztynów, lodów i turystów. A także ze szkoleniami firmowymi w Łodzi czy w Katowicach, kiedy w ramach chilloutu wyskakiwało się na pizzę.

Dobra pizza – tylko z Da Grasso

A więc nie zastanawiasz się, znajdujesz stronę internetową https://www.dagrasso.pl/, otwierasz menu – i tu masz zagwozdkę. Bo tak właściwie to która to najlepsza pizza? Klasyczna margherita czy hawajska? A może capriciosa? A gdyby tak spróbować pizzy mafioso z papryczkami jalapeno? Albo pepperoni? Lub łagodniejszej w smaku pizzy inverno z czerwoną cebulą? Może sięgnąć po swojskie klimaty i wybrać klasyczną pizzę polską? Albo zamiast boczku czy szynki wybrać coś z kurczakiem, na przykład pollo con broccoli albo saporito? A może w ramach odmiany zamiast mięsnej zjeść wegetariańską? Basilico, viola, cztery sery, marinara, a może zupełne szaleństwo – pizza green day ze szpinakiem, brokułami i serem pleśniowym? Zresztą pizzę wegetariańską możesz skomponować sam. A jeśli już o szaleństwie mowa – może spróbować pizzy z owocami morza? Najmniej ryzykowna to corso, ale przecież jest też scampi tuna czy camareo z krewetkami! Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa!

Przerywasz na chwilę pizzowy zawrót głowy i przeglądasz kolejne propozycje w menu – kolorowe sałatki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wege (firmowa, caprese, grecka, z szynką parmeńską, z kurczakiem, z tuńczykiem, wiosenna – by wymienić tylko niektóre), lasagne z farszem szpinakowym lub pomidorowym, quesadille, tortille, chipsy z kurczaka, pieczywo w stylu włoskim, zupy krem, desery (na przykład ciasto czekoladowe z wiśniami, szarlotka z maślaną kruszonką, brownie z fasoli), napoje (mają tu klasyczną colę i pepsi, ale zwykła kawa w Da Grasso może mieć także niecodzienny smak, na przykład pomarańczowy, korzenny lub słony karmel). A może skorzystasz z promocji?

Ostatecznie, kiedy skompletujesz zamówienie, wybierasz telefon lub składasz je online, a potem już tylko czekasz. Wyobraźnia pracuje, zwykły obiad przeradza się w niecodzienną ucztę. Możesz być pewien, że dobra pizza z dagrasso.pl zawsze poprawi ci humor i dostarczy niecodziennych wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ