Jak zrobić malinkę?

Często zdarza się, iż po namiętnym spotkaniu z partnerem na szyi jednego z nich pojawia się malinka. Coraz więcej osób po spotkaniach pragnie pozostawić taki ślad na szyi ukochanego lub też ukochanej. Zatem w jaki sposób zrobić popularną malinkę?

Malinka jest często uznawana za symbol namiętności. Bardzo dużo par podczas przykładowo pocałunków decyduje się na zostawienie tego symbolu namiętności na szyi ukochanego. Zatem czym dokładnie jest malinka oraz jak ją zrobić?

Warto wiedzieć, iż malinka powstaje niejako poprzez podciśnienie. Podczas pocałunków, przykładowo na szyi naszej ukochanej przyciskamy mocniej usta oraz jednocześnie zasysamy powietrze. Dzięki temu wytworzone podciśnienie sprawia, iż czerwone krwinki są widoczne na skórze. Wyglądem przypomina niejako siniaka i to właśnie ten symbol namiętności często potocznie jest określany jako malinka.

Należy mieć świadomość, iż ten intymny sposób na wyrażanie swoich uczuć względem partnera często pozostawia ślad na szyi przez kilka dni. Dlatego warto o tym pomyśleć, zanim zdecydujemy się na jego wykonanie. Bardzo istotne jest także jak długo oraz z jaką intensywnością decydujemy się zassać powietrze podczas wykonywania malinki. Im dłużej oraz im intensywniej powietrze będzie zasysane, tym samym malinka także będzie bardziej intensywna i może być widoczna przez dłuższy okres czasu. Jednak jeśli przykładowo pełnimy bardzo poważną funkcję w naszej pracy i czekają nas liczne wystąpienia publiczne, taki symbol uczuć często nie jest dobrze postrzegany, o czym powinniśmy pamiętać.

Warto pamiętać, iż malinka może stanowić doskonałą formę wyrażania swoich uczuć. Jednak powinniśmy pamiętać, iż nie wszyscy chcą w ten sposób zostać oznaczeni. Często zdarza się, iż to właśnie kobiety mają z tym problem i nie chcąc urazić uczuć ukochanego, nie mówią mu o tym i pozwalają na zrobienie sobie malinki. Dlatego warto pamiętać, iż zanim zdecydujemy się wyrazić nasze uczucia w ten sposób, powinniśmy zapytać partnera, czy nie będzie mu to przeszkadzało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ