Ekskluzywny sylwester

31 grudnia to niezwykle ważna data dla każdego człowieka, nawet tego, który nie lubi imprez w dużym gronie i zabawy. Sylwester to dzień, kiedy możemy zapomnieć o smutkach minionego roku i połączyć to z szampańską zabawą.

Ekskluzywny sylwester

Sylwester można zorganizować w przeróżnym stylu. Wiele osób lubi organizować go razem z przebierankami. Któż z nas nie słyszał np. o przebraniu za postaci z bajek czy za zwierzęta? Sylwester w hollywoodzkim stylu to świetny pomysł na osób, które kochają gwiazdy kina czy sceny muzycznej. Świat Hollywood daje szeroką gamę możliwości, co do ubioru i dodatków.

Sylwester w hollywoodzkim stylu pozwoli wcielić się w ulubioną gwiazdę filmową lub estradową. Do przebrania się za taką gwiazdę nie potrzeba wiele. Wystarczy tylko odpowiednia charakteryzacja w postaci makijażu czy zarostu i odpowiedni strój. Przykładowo: jeśli kochasz Marylin Monroe- zaopatrz się w białą, krótką zwiewną sukienkę i zadbaj o odpowiednie upięcie włosów. Jeśli jesteś blondynką- istnieje duża szansa, że nikt nie uwierzy, że nie jesteś prawdziwą Marylin. To niezwykłe, że można w tak łatwy sposób upodobnić się do naszej ulubionej gwiazdy. Odpowiedni image wprowadzi wspaniały nastrój na zabawę z najbliższymi. Już dzisiaj wybierz za kogo pragniesz się przebrać.

Gdzie zorganizować Sylwester w hollywoodzkim stylu? Takie wydarzenie z pewnością nie powinno odbywać się w domu. Warto pomyśleć o wynajmie dużej sali, która umożliwi zabawę do białego rana. Warto pomyśleć także o cateringu, który zapewni znakomite przekąski i nie pozwoli zgłodnieć po szalonych, wielogodzinnych tańcach.

Już dzisiaj zastanów się gdzie urządzić Sylwester w hollywoodzkim stylu. Nie zwlekaj, ponieważ wynajem odpowiedniej sali i cateringu wymaga dużego wyprzedzenia. Już dzisiaj zaplanuj szampańską zabawę do białego rana. To może być naprawdę niezapomniana noc. Dobra oprawa muzyczna, sala i jedzenie oraz najbliższe osoby to przepis na sukces sylwestrowej nocy. Przekonaj się, że można pożegnać stary rok w hollywoodzkim stylu.

Artykuł powstał we współpracy z hotelem Krolkazimierz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ